Şanlıurfanın En Büyük Haber Portalı UA-102853200-1
Haber Detayı
24 Temmuz 2017 - Pazartesi 12:47
 
Vali Erin Hafta Sonunu Vatandaşlara Ayırdı
Göreve başladığı günden bu yana Şanlıurfa’da her kesimle tanışmaya, sorunlarını ve önerilerini dinlemeye özen gösteren Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, hafta sonu da makam kapılarını ziyaretçilerine açtı.
ŞANLIURFA Haberi
Vali Erin Hafta Sonunu Vatandaşlara Ayırdı

Göreve başladığı günden bu yana Şanlıurfa'da her kesimle tanışmaya, sorunlarını ve önerilerini dinlemeye özen gösteren Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, hafta sonu da makam kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Bir aylık süre boyunca mümkün olduğunca her kesimden vatandaşla tanışmaya çalışacağını bu nedenle yoğun bir süreç yaşandığını kaydeden Vali Erin'e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Ziyaretlerde bulunanlar arasında Maliye Bakanlığı Vergi Müfettişi Mahmut Çeliktaş ve bakanlık çalışanları, Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, Şanlıurfa Hemofili Derneği Başkanı Ali Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, Şanlıurfa Bedensel Engelliler Dernek Başkanı Veysi Fırat ve yönetim kurulu üyeleri, İmam Hatipliler Platformu Başkanı Mahmut Kırıkçı ve Türkiye İmam Hatipliler Vakfı Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Şanlıurfalı gazeteci ve yazarlar ile Şanlıurfspor Taraftarlar Derneği Başkanı Abdullah Tuğbay ile dernek yöneticileri yer aldı.

Yoğun süren ziyaretlerde Vali Erin, vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözümü noktasında istişarede bulunuyor. - ŞANLIURFA

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Erin, Hafta, Sonunu, Vatandaşlara, Ayırdı,
Yorumlar
Haber Yazılımı