Şanlıurfanın En Büyük Haber Portalı UA-102853200-1
Haber Detayı
27 Temmuz 2017 - Perşembe 15:05
 
Hastanedeki Temizlik Cihazlarına Haciz Konuldu
ŞANLIURFA Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, temizlik hizmeti veren iki firma arasında anlaşmazlık çıktı.
ŞANLIURFA Haberi
Hastanedeki Temizlik Cihazlarına Haciz Konuldu

ŞANLIURFA Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, temizlik hizmeti veren iki firma arasında anlaşmazlık çıktı. Firmalardan biri diğerinden alacağına karşılık hastanedeki temizlik cihazlarına haciz koydurdu.

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, temizlik hizmeti veren iki firma anlaşmazlık nedeniyle davalık oldu. Firmalardan biri alacağına karşılık diğer firmanın hastanede kullandığı temizlik  cihazlarına el konulmasını istedi. Talebin kabul edilmesinin ardından haciz memurları polis eşliğinde hastaneye geldi ve sayımını yaptığı temizlik cihazlarını TIR'a yükleyerek götürdü.

Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Faruk Günak, haciz işleminin hastaneyle ilgisini olmadığını belirterek şöyle dedi: 

"Uzun zamandır iki firmanın kendi arasındaki alacak meselesiyle birbirlerini mahkemeye verince, mahkeme böyle bir karar veriyor. Bizim hastanenin ikinci veya üçüncü herhangi bir şahsa borcu yoktur, bize gelen herhangi bir haciz kararı da yoktur. Ortak girişim firmasının kendi arasındaki alacak verecek meselesi ile gündeme gelmesidir. Bu olup bitenlerle ilgili hizmetin aksamaması için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Olayla ilgili hastanemizde herhangi bir hizmet aksaması meydana gelmeyecektir."

? - Şanlıurfa UrfaTEK
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hastanedeki, Temizlik, Cihazlarına, Haciz, Konuldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı