Şanlıurfanın En Büyük Haber Portalı UA-102853200-1
Haber Detayı
24 Temmuz 2017 - Pazartesi 11:10
 
GAP Traktör Bölgede Gururumuz Oldu
Güneydoğu anadolu bölgesi ve Doğu anadolu bölgesindeki 13 bayi kapsamında yapılan pazar payı araştırmasında birinci olan
ŞANLIURFA Haberi
GAP Traktör Bölgede Gururumuz Oldu

Güneydoğu anadolu bölgesi ve Doğu anadolu bölgesindeki 13 bayi kapsamında yapılan pazar payı araştırmasında birinci olan 
Şanlıurfa New Holland GAP TRAKTÖR Genel başkanı Celal ŞİMŞEK, çiftçiler ile teşşekkür mahiyetinde toplantı düzenledi.

Şanlıurfa New Holland GAP TRAKTÖR Genel başkanı Celal ŞİMŞEK;

Gerek İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüzce yapılan hizmetiçi eğitimler, gerek ziraat odası tarafından yapılan çiftçi eğitim ve yayım faaliyetleri vb. etkinlikler ile aynı zamanda beraberce yürüttüğümüz faaliyetlerde sağlamış olduğu katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Bu katkının en büyük pay sahibi olan siz saygıdeğer çiftçi kardeşlerimizle bölgede lider olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Şanlıurfa New Holland GAP TRAKTÖR olarak, siz milletin efendileri olarak vermiş olduğunuz destek ile hayata geçirdiğimiz proje ve çalışmalar ile daima üreticilere destek olma ve tarıma değer katma çabası içerisinde olduklarını belirten Celal ŞİMŞEK; 
"Hiç şüphesiz bu özverili çalışmalarımızda bize her türlü katkı ve desteği sağlayan başta siz saygıdeğer üreticilerimize, yenilikleri benimseme gayreti ve isteği ile tarımsal faaliyetlerini sürdüren, çağın ve dünya pazarlarının gerektirdiği koşullara adapte olan ve olmaya gayret eden çiftçilerimize teşekkür ederim" dedi.

 

Müslüm ŞİMŞEK Memnuniyetlerini bildirdi.

 

Ayrıca yönetim kurulu üyesi Müslüm ŞİMŞEK "Biz her zaman memleketimize ve milletimize faydalı bir şey yapıldığında varız. 
 Tarımının dünü bugünü ve geleceği ile Şanlıurfa'lı Çiftçisine nasıl daha fazla faydalı olabiliriz? Üretimi daha da nasıl artırabiliriz?
 Bunların gayret ve çabası içerisindeyiz." dedi.​ Çiftçi kardeşlerimizin yapmış oldukları toplantıya yoğun katılımlarından dolayı memnuniyetlerini dile getiren ŞİMŞEK çiftçiye katkı sağlayacak her türlü çalışmaya destek vermeye devam edeceklerini dile getirdi.

UrfaTEK

Kaynak: Editör:
Etiketler: GAP, Traktör, Bölgede, Gururumuz, Oldu,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
GAP Traktör Bölgede Gururumuz Oldu
GAP Traktör Bölgede Gururumuz Oldu
Yorumlar
Haber Yazılımı